W tym momencie warsztaty umierania odbywają się jedynie on-line. Podczas pandemii odrobinę zmieniłam ich formułę i zaadoptowałam je do wirtualnego świata tak, żeby nadal miały moc oddziaływania.

Ale w normalnych warunkach warsztaty odbywają się i twarzą w twarz i on-line.

Warsztaty trwają około 120 minut (to zależy od grupy) i odbywają się przez aplikację Zoom. Jeśli nie macie tej aplikacji, to nie ma problemu – nie trzeba jej ściągać. W dniu warsztatów wysyłam link i wystarczy na niego kliknąć. Jeśli jednak nigdy nie korzystaliście z Zoom, to dobrze by było sprawdzić z kimś z rodziny albo przyjaciół, jak działają słuchawki i mikrofon (albo zrobić test na stronie – https://zoom.us/test). 

Warsztaty są płatne, ale jako że wiem, jak to jest mieć nieregularne, albo niskie dochody, opłata za warsztaty jest elastyczna – wpłacacie kwotę adekwatną do Waszych możliwości. Numer konta wysyłam  w dniu warsztatów razem z innymi technicznymi informacjami. 

Nie. W warsztatach może wziąć udział każdy.

Tak. O tym, jak to zrobić (nie ma tego dużo) piszę na dwa dni przed samymi warsztatami – już tym, którzy się zapiszą.

Dzięki temu, że całość odbywa się wirtualnie, nie musicie wchodzić ze sobą w interakcje (ale możecie – jest ku temu okazja). To wy decydujecie o poziomie interakcji, w który chcecie wejść.

Tak. Oczywiście lubię widzieć uczestników, ale do przejścia przez warsztaty jedyne czego tak naprawdę potrzebujecie, to dobre łącze i działające głośniki. Musicie mnie słyszeć. Tyle wystarczy, choć dobrze, żebyście mnie widzieli. Natomiast ja nie muszę widzieć was.

Z racji tego, że do warsztatów trzeba się przygotować, nie zapisuję nikogo na liście rezerwowej. Do warsztatów nie można dołączyć w ostatniej chwili.

Ale mogę zapisać Twojego maila i wysłać Ci wiadomość o kolejnych terminach, jak już je ustalę, zanim opublikuję je w mediach społecznościowych.

Nie, to mija się z celem warsztatów. Z jednej strony będzie rozpraszać innych uczestników, a z drugiej nie ma dla Ciebie sensu oglądanie warsztatów bez możliwości uczestniczenia w nich.

Nie, nie ma takiej możliwości. Warsztaty nie są nagrywane. To bardzo intymne doświadczenie i zapewniam uczestnikom prywatność.

Nie. Warsztaty umierania są warsztatami rozwojowymi, których celem jest pogłębienie wiedzy na swój własny temat.

Warsztaty umierania organizuję spontanicznie – zależnie od moich zobowiązań pisarskich. Zazwyczaj o ich przeprowadzeniu decyduję na tydzień wcześniej. Staram się przeprowadzać minimum dwa warsztaty w miesiącu.

Najwygodniej wysłać wiadomość na maila (warsztatyumierania@gmail.com). Zapiszę Twojego maila i dać Ci znać o terminach warsztatów, jak już je ustalę – zanim obwieszczę je publicznie.

Informacje o terminach ogłaszam również Facebooku (https://www.facebook.com/KatarzynaBoni).

Tak, jak najbardziej. Jak tylko będzie to już możliwe, wrócę do organizowania warsztatów twarzą w twarz.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci